Dzisiaj skromnie. W czeluściach netu wygrzebałem zapowiedź gry na Rpg Maker'a 2000 - Dragon Ball AF. Poza tym przyszły rok zaowocuje nową częścią Zeldy. Na koniec coś dla prawdziwych wyjadaczy - Trzecia część Legacy Of Goku. Z przyczyn czasowych w zapowiedziach jest bardzo mało pozycji. W przyszłym numerze to się zmieni!

DRAGON BALL AF

Platrofma : RPG Maker 2000
Data Wydania : Początek 2005 roku
Język : Angielski
Rodzaj : Bijatyka

Ta oto gra ma być klasyczną bijatyką. Wykorzystuje animacje walki z gry na GBC - DBZ Suppa Warriors. Autor stworzył unikatowy system walki i zdolności. Nie można wiele powiedzieć o fabule, gdyż nie będzie jej praktycznie wcale. Sama gra mimo słabej grafiki zapowiada się bardzo obiecująco. Już nie możemy się doczekać!

Dragon Ball Z - Legacy Of Goku 3 ( Buu Fury )

Platrofma : Game Boy Advance
Data Wydania : Nieznana
Język : Angielski
Rodzaj : RPG

Wiele czasu minęło od ukazania się Legacy Of Goku 2. Nowa część nie będzie się wiele różniła od poprzedniczki. Pozostanie ten sam system walki i awansu postaci. Nowymi grywalnymi postaciami mają być : Vegetto, Gotenks i Goten. Można z tego wywnioskować iż gra swoją fabułę będzie miała osadzoną w Buu Erze. Grafika również nie ulegnie zmianie. Zbieracze fasolek będą musieli jeszcze poczekać!

The Legend of Zelda : The Minish Cap

Platrofma : Game Boy Advance
Data Wydania : 2005
Język : Angielski
Rodzaj : RPG

Ile to godzin spędziliście kierując poczynaniami ubranego w zielony kubraczek elfa? Ja baaardzo dużo. Nie da się zliczyć, która to już gra z tej serii. O samej grze wiadomo niewiele. Ma ona być erpegiem. Po obejrzeniu screenów można stwierdzić, iż pod względem graficznym będzie to najlepsza Zelda na GB. Czekamy zatem cierpliwie....