No to mamy drugi w tym numerze artykuł o naszej kochanej scenie RM. Zamierzam co numer umieszczać nową postać w naszej galerii. Na pierwszy rzut niestety ( a może stety? ) postać negatywna - Foxer. Przykład na to, że do pewnych rzeczy trzeba po prostu dorosnąć. Na początek może jak siebie opisuje Foxer na swojej stronie.
" Jestem bardzo dobrym rpg makerowcem. Mam świra na punkcie komputera i internetu .XD ! Interesuje się tworzeniem gier na programie RPGMAKER i robieniem stron internetowych.To ja załozyłem tą stronę internetową -"PORT RPGMAKERA" bo chciałem być znany wśród RPG MAKEROWCÓW. Początkowo robiłem proste gry z podstawowymi grafikami ale teraz sam tworze nowe lub ściągam z netu. Moim największym sukcesem jest seria gier "Dark Grounds". Pierwsza gra z tej serii ma być ukończona 2005 roku. "
     Myślę, że komentarze są zbędne, ale i tak je zamieścimy ( patrz niżej ). Drogi Foxerze. Nie wiem czy jesteś tego świadom, ale tym oto przykładem postawiłeś kropkę nad i. Teraz żeby wydostać się z tego bagna musiałbyś ekspresowo dorosnąć.
     Jak zapewne wiecie, drodzy scenowicze, Foxer jest wspaniałym grafikiem. Nie wierzycie? Zajrzyjcie na jego stronę! Ha! To nie wszystko. Teraz już nie ma Gospody, ale gdy jeszcze istniała nasz Foksiu umieszczał na niej swoje piękne dzieła - zerżnięte z innych grafik i nawet słabo przerobione. Kolejnym przykładem jego radosnej twórczości jest dział Chibi Heads Craze prowadzony przez Dragon Emperora na naszym nowym forum. Perifidnie zerżnięte prace pokazują, jak utalentowanym makerowcem jest Foxer.
     Nie wiem za bardzo co tu jeszcze pisać, więc przedstawiam cytaty Foxera skomentowane gościnnie przez Arnvinda (^^)
 
" Yeah! Nareszcie !
Reaktywacja PORTU RPG MAKERA!
Co prawda nic prawie nie ma ale działy wszyskie działają!
Niedługo więcej aktualizacji! "
Polski klasyk. Nic nie ma, ale jest. Inteligentne myślenie dresa, prosto spod klatki schodowej. Ogólnie to co to za reaktywacja, kiedy nic prawie nie ma ? To tylko pokazuje, jaka ta strona musiała być wcześniej.
 
" No dobra... pewne osoby mnie wkur***** i ponizyły za port rpg makra.
Więc zanim zaczne reaktywacje musze znaleźć kilku zaufanych współpracowników....
musze sie starac aby ta stronka nie byla zwykłym śmieciem...
DLATEGO, KTO CHCe MOŻE SIE PRZYŁĄCZYĆ DO PORTU RPGMAKERA! "
Hieh, jakoś mi to nie pasuje - jak można kogoś poniżyć za coś? Wypadałoby wreszcie nauczyć się uzywać odpowiednich słów. Ogólnie to nie wiem skąd ta moda na reaktywacje. Bo slowo to jest wręcz z dupy wyjęte - ale za to modne, wręcz 'kewlowe'. Foxiu nie chciał być gorszy i mielismy to co mieliśmy. Musi znaleźć kilku zaufanych współpracowników... nooo, z jego 'renomą' to jak znam życie na pewno mu się udało. Przeczytajmy teraz ostatnie zdanie. Musi znaleźć zaufanych współpracowników, ale chce, żeby każdy kto chce się do portu 'przyłączał'. Ciekawa teza, nie powiem. Jeszcze co do starania - wypadaloby się tym zająć zanim cokolwiek się puściło w net. Bo wydaje mi się, ze z takim czymś, co zaprezentował Foxer to lepiej siedzieć w domu, popijać ciepłe kakałko, rysując równocześnie krzywe domki w bloku rysunkowym, podprowadzonym zresztą zręcznie przedszkolakom. Bo tylko na to widocznie stać by było takiego pana jak Foxer'a.
 
" Zgodnie z tradycją głosujemy na najlepszego rpg makerowca!
ja myśle ze najlepsi są:
ja,
(...) "
 
PODPIS NA FORUM:
" Foxer- niesławny, niedoceniany... RPG MISTRZ "
Hm, to już by wychodziło, że to jakiś kompleks. Nawet gdyby był dobry, to nie na pierwszym miejscu, bo ja tam powinienem być. Wszak jestem niesławny, niedoceniany, ale za to RPG MISTRZ! Poproszę, żeby pani w podstawówce napisała mi w legitymacji "RPG MISTRZ". Bo ja przecież pisać nie umiem...
 
Po zbluzganiu portu Foxer zapowiedział swoja zemsta na ircu, oto czym jest tzw. zemsta
 
[15:56] <wkurzony> spam spam
[15:56] <wkurzony> spam
[15:56] <wkurzony> spam spam
[15:56] <wkurzony> spam spam spam
 
a wcześniej jego wiadomości wyglądały jak spam x80
Podziwiam ten sposób mszczenia się. Podziwiam wszelkie internetowe dissy. Podziwiam takich ludzi jak Foxer. Tylko czasem myślę, skąd oni się w zasadzie biorą?
 
Notabene:

Cytaty Foxera są prawdziwe, nie przerabiane / poprawiane / upiększane

www.oaza.rut.pl - nasze wspomniane nowe forum
www.portrpg.republika.pl - również wspomniany Port RM

zebrał i pisał Michu
komentował Arnvind