Postanowiłem, że newsy od tego numeru będą podzielone na polskie strony. Po tym jakże fascynującym wstępie zapraszam do lektury :).
 

Port Rpg Maker'a
 

Port 8 października miał swoją wielką reaktywację. Była conajmniej dziwna, gdyż jedyną zauważalną różnicą był news informujący, że takowa reaktywacja nastąpiła - nie było działającego linka, żadnej gry, grafiki - dosłownie zero! W chwili gdy to piszę niektóre rzeczy zostały poprawione, ale trzynastolatek ( foxer ) zawsze zostanie trzynastolatkiem.
 

Kraina Rpg Maker'a
 

W międzyczasie swoją reaktywację miała również Kraina. Layout miała lepszy niż Port, kilka materiałów, garstka osób w redakcji. Mystic zapowiadał codzienne newsy, co jak można się było spodziewać nigdy nie miało miejsca. Po kilku aktualkach strona zniknęła z sieci - dlaczego? nie mam pojęcia ;)
 

Asgard
 

"To już jest koniec, nia ma już nic..." tak brzmiał początek ostatniego newsa w historii strony. Moim zdaniem była bardzo dobra - trzymała poziom, miała doświadczoną redakcję ( z DE na czele :)). Znalazły się tam świetne ripy, sprity.. " A wszystko przez pana yosha który myślał że jest kewl*" grzmiał dizzy. Dlaczego przez yosha? - tego nie wie nikt ;).
 

Przystań Rpg Maker'a
 

Nic ciekawego ;p. Ogromny zastój, nie wiem czym spowodowany. Sytuację ratował super vegeta który raz na jakiś czas zapodał tekstem. Od jakiegoś czasu przystani nie ma. Konto na lycosie usunęte, a w chwili pisania newsów nie dowiedziałem się niczego konkretnego.
 

Twierdza Rpg Maker'a
 

Tutaj też ogromny zastój. Niedawno pojawił się nowy lay - autorstwa oczywiście miśka. W październiku na na twierdzy pojawiły się tylko 3 newsy! Jeden z redaktorów ( dokładnie to ja ^^) zapowiedział znaczące zwiększenie poziomu strony, gdyż towarzystwo rozleniwiło się nam niemiłosiernie. Pozostaje czekać na rezultaty.