Cóż to się na tym świecie dzieje. Tokei początkowo był zinem tylko i wyłącznie o grach zrobionych w rpg makerze, a także różnego rodzaju rzeczach, które miały pewne związki z anime lub mangą. A teraz pojawia się kolejny dział - recenzje gier w javie, w które możecie zagrać na swoich telefonach komórkowych. Testy są przeprowadzane tylko i wyłącznie na jednym modelu Nokii 3510i (seria 30). Nie jest to może najlepszy telefon, ale za to dosyć tani i stosunkowo popularny w Polsce (i nie tylko). 
     Na pierwszy ogień idą trzy gry : Colin McRea Rally '04, Carlos Sainz Rally i Wizard Pinball. Zapraszam do zapoznania się z recenzjami.
     PS. Chciałbym jeszcze wspomnieć, że wszystkie screeny były robione na emulatorze Nokii 3510i, nie przedstawiają one zatem dokładnego wyglądu tej gry na komórce. W przypadku mojego modelu, zmienione są odcienie kolorów, a także obraz jakby był ostrzejszy niż na emulatorze. Wydaje mi się, że wygląd zależy od indywidualnego egzemplarza telefonu, w każdym razie, screeny nie odbiegają zbyt mocno od obrazu faktycznego.

Arnvind