Wywiad z Miśkiem

Michu: Może zaczniemy od tego jak powstał twój nick?
Misiek: Mój nick?... Hehe, mam na imię Michał - moja ksywka jest chyba standardem dla ,,posiadaczy" tego pięknego imienia
 
Zauważyłem, że zrobiłeś czystki w redakcji - niektórym nie spodobało się, że usunąłeś ich bez żadnej wiadomości ( AtR na przykład ).
Niewiele mnie to interesuje - jeśli ktoś od kilku miesięcy nie raczył się do mnie zwrócić z chociażby małym wytłumaczeniem braku pracy, ja nie mam zamiaru/ochoty/obowiązku tłumaczyć się ze swoich decyzji - tym bardziej, że nie potrzeba w tych wypadkach żadnej specjalnej argumentacji, wystarczy zobaczyć, kto ostatnio pracował.
 
Pojawiają się komentarze, że twierdzy nie da się uzdrowić. Należy ją zniszczyć i zbudować od nowa - masz w planach taką opcję?
To zazwyczaj komentarze tych ,,nieszczęśników", którzy z Twierdzy wylecieli (teraz czekam na nową porcję po ostatnich czystkach^^). Dopóki Twoja ksywka jest w dziale ,,redakcja" - to fajnie, wspaniale, Twierdza jest cool, ale gdy już jej tam nie ma (np. bo jesteś dwulicowym rozkapryszonym dzieciakiem, które chce być w redakcji dla rozgłosu i samego istnienia na scenie, natomiast ,,po godzinach" wyśmiewasz się z niej, aby pasować do innego towarzystwa) to ,,trzeba zniszczyć, nie da się uratować" itd. Zresztą, co znaczy od nowa? Rozumiem, że na innym serwerze, z inną nazwą, adresem itd.? Bo chyba pomysłodawcy tych idei chcieliby co innego osiągnąć. Jedyną opcją, którą mogę brać pod uwagę będzie to, gdy znajdzie się ktoś, kto ma moje pełne zaufanie i wiem, że jest odpowiednią osobą do tego, by najzwyczajniej na świecie ,,przejąć" ode mnie Twierdzę w spadku, bo ja mam byt mało wolnego czasu aby móc aktywnie nią kierować.
 
Zapewne wiele osób chciałoby wiedzieć, co myślisz o Reptile'u i jak postrzegasz jego 'politykę'?
Hm...Wolałbym się nie wypowiadać na ten temat podczas gdy Go nie ma, ale ok, coś tam wyskrobię Więc Reptile na pewno potrafi dużo, chce dobrze dla Twierdzy itd., ale popełnił jeden błąd - za bardzo odseparował się od tej ,,forumowej" części sceny, do której należą chociażby najlepsi polscy makerowcy, przez co na Twierdzy ciężko znaleźć chociażby. trudne porady czy zaawansowane skrypty napisane w tym roku...
 
Jaką masz receptę na uzdrowienie polskiej sceny RM?
Neoangin jest dobry na uzdrawianie.
 
Żadnej magicznej porady? genialnego w swej prostocie sposobu? =p
Szansą na poprawienie kondycji pl sceny jest skończenie z tą modą na wyzywanie się od noobów/lam/spamerów/debili itd., dzielenie użytkowników na ,,super grafików", ,,super skrypterów", ,,super gurósów" i ,,super noobów"... Aha, jeszcze najbardziej oczywiste - nie będę pierwszym, który to powiedział - przestać gadać ,,co ja bym zrobił, gdybym miał to i tamto/gdyby mi się chciało", a ruszyć dupę i zacząć coś robić... Chociaż w necie, na naszej scenie, nie przypominajmy typowych Polaków.
 
Święte słowa. Jakieś odkrywcze słowa na zakończenie?
Nie dajcie się robić w chuja rządowi ;)
 
Tym optymistycznym akcentem kończymy wywiad ze znanym chyba wszystkim Miśkiem

Z Miśkiem rozmawiał
michu


Copyright 2004/05 by Tokei. All rights reserved by Tokei.
Layout by dominiczeK(dK)