Recenzja gry Pasjans

 
 

Tą grę zna chyba każdy, kto kiedykolwiek używał Windowsa. Pasjans to gra kultowa, która pojawiła się na baardzo wielu platformach. Jak widzicie, jest od niedawna dostępna także na Nokie z serii 30. Gra jest produkcji polskiej, a dokładnie wyprodukowała ją firma Breakpoint. Firma ta ma wiele znakomitych produkcji na swoim koncie i mogę wam w tajemnicy powiedzieć, że Breakpoint tym razem także nie zawiódł.

Sama rozgrywka jest klasyczna i nie dodano do niej nic, co mogłoby ją urozmaicić. Może to i źle, ale w zasadzie, to co można jeszcze dodać do pasjansa (oprócz nowego trybu, gry na czas)? Wracając do trybów gry - są aż 4. I wszystkie, oprócz wspomnianej już gry na czas są znane. Sam wygląd kart nie jest może najlepszy, ale wydaje mi się, że na takim małym wyświetlaczu (cos koło 96x56). Są za to przynajmniej całkowicie widoczne i nie potrzeba lupy, by móc rozpoznać kolor karty.

Wyszło baardzo krótko, no ale cóż - co jeszcze można napisać o zwykłym pasjansie ? Tak na koniec powiem jeszcze, że firma Breakpoint zrobiła już kolejną wersję Pasjansa. Polepszyła się grafika, dźwięk, no i można wysyłać swoje najlepsze wyniki na stronę producenta i konkurować z innymi graczami.
 

arnvind

 


Copyright 2004/05 by Tokei. All rights reserved by Tokei.
Layout by dominiczeK(dK)