Gry  -» Technikalia  -» Inne
 
 

 

Szatańskie szóstki

     Nowy numer Tokei rodził się w bólach i tylko dzięki cesarskiemu cięciu udało mu się wyjść tak szybko na świat. Powody przekładania były różne, od braku czasu w okresie wakacyjnym po wybitny nieurodzaj tekstów. Ostatecznie jednak udało nam się zebrać satysfakcjonującą mnie ilość wypocin i wydać numer, który właśnie trzymacie w swoich dłoniach (może kiedyś ~~). Jaki jadłospis na dziś?
     Zupełnie niespodziewanie - druga część scenowego top10, tym razem w wykonaniu Ludzixa. Poza tym recenzje i zapowiedzi polskich produkcji. Nie ustrzegliśmy się przed zmianami merytorycznymi - miejsce "sceny" zajęły "technikalia", gdzie znajdziecie całkiem niezły felieton (dla zmyłki nazwany artykułem) Super Vegety i dwa teksty poświęcone stricte skryptowym sprawom. W dziale inne Qualrath zaprezentuje wam królową karcianek - Magic: the Gathering.
     Po ostatnim numerze podjęliśmy próby ustalenia cyklu wydawniczego Tokei, ale nic z tego nie wyszło. Widocznie specyficzna polska scena nie zniosłaby takiego dwumiesięcznego obciążenia (a raczej, leniwy lud by to olał). Powracamy więc do wesołego cyklu "Z kwiatka na kwiatek", w którym numer będzie wydawany dopiero po zebraniu konkretnej liczby tekstów, bez terminów.
     Pozdrowienia z Gdyni!

Michu

 


Copyright 2004/07 by Tokei. All rights reserved by Tokei.
Layout by dominiczeK(dK) & Michu