Zapowiedzi  -» Recenzje  -» Scena  -» Inne
 
 

 

Złota siódemka na widelcu

     Przede wszystkim przepraszam za lekkie opóźnienie. Spowodowane było brakiem czasu w życiu (haha) prywatnym. Wszystkie teksty dotarły na czas, a ja nie miałem prawa się obijać (zwłaszcza, że tym razem nic nie napisałem).
     Siódmy numer tworzony był pod znakiem Golden Forków, które zaczynają się już 8 grudnia 2007! Do ostatniej minuty będziemy czekać na zgłoszenia zapowiedzi, oraz premiery gier - w tej chwili jest ich około 15. Nie ukrywam, że liczymy przede wszystkim na Wasze zainteresowanie i pomoc w stwarzaniu sztucznego tłumu.
     Co tym razem? Obiecuję, że ostatni raz został użyty ten lay i z kolejnym numerem zmianie ulegnie szata graficzna. Poległ również podział kategorii - kosztem technikaliów wróciła Scena, a Gry rozbiły się na Recenzje i Zapowiedzi. Z rzeczy bardziej konkretnych - zapowiedź Luna Curoris (projektu, który od razu podbił serca wielu makerowców) i Rhomika 2 (premiera już niedługo!). Poza tym dwie błyskotliwe recenzje Super Vegety i tekst Inq'a poświęcony jednemu z najlepszych horrorów na RM. W scenie oczywiście artykuł o Golden Forkach Jazza i wywiad tegoż z Gaido.
     Jak pewnie zauważyliście, Jazzwhisky powraca po numerze przerwy z wielką pompą i orzeszkami. Oprócz całej sceny, wysmażył świetną promocję NDS'a przekonując mnie do zastanowienia się nad kupnem konsolki.

     PS: Dla tych co jeszcze nie wiedzą - odnowiona strona Tokei powróciła na internetowe łono.

Michu

 


Copyright 2004/07 by Tokei. All rights reserved by Tokei.
Layout by dominiczeK(dK) & Michu