Aktualności

 
 
 
Aktualności
(ravenone, 04.03.2015)

Witajcie!
Ostatni miesiąc został zdominowany przez Ligę Mapperów bijącą w tym roku rekordy popularności - mnóstwo map, głosujących i żywiołowych komentarzy. A co poza tym? Z ilością gier w lutym dośc skromnie, ale każdy kolejny pełniak to powód do radości (większej lub mniejszej) zarówno dla twórcy, jak i samych graczy. Yurika to pierwszy oficjalny projekt Kangero zrobionya na silniku XP. Szerzej o grze będziecie mogli poczytać w recenzji, która ukaże się na dniach. Powstają również kolejne wersje MinVine... czyżby słowa z recenzji pierwszej odsłony tego hitu okazały się prorocze?;) -(...) w tytule widnieje MineVine v.0.1. Może po kilku(nastu) poprawkach ten twór zacznie być grywalny?

Na scenie pojawił się SteveMariano reklamując swój portal dla twórców gier. GD-polska.pl to strona opisująca szeroką gamę game designu - od silników 2D i 3D, historii gier, grafikę czy udźwiękowienie. Póki co - większość jest w planach, ale strona ma potencjał.
Kolejną inicjatywą jest forum (które to już?) - Bastion RM stworzone przez Josepha.
W najbliższych planach Gońca są w tym miesiącu - m.in. wywiad i 2-3 artykuły około-growe. Miejmy nadzieję, że uda się je zrealizować jeszcze w marcu.
Do następnego!