Aktualności

 
 
 
Aktualności
(ravenone)

07.07.2016
Witajcie!
Czasy w Gońcu nieco się zmieniły, a dotychczasowa redakcja w zasadzie przestała istnieć. Przy życiu utrzymuje nas świeża krew, czyli Piotr I, który właśnie dotarł do magicznej liczby recenzji na Gońcu (200 sztuk!). Jednak poza jego systematycznymi na stronie ciężko będzie o utrzymanie chociażby zeszłorocznej aktywności.
Co w tym czasie działo się na scenie? Niestety nie jestem już na bieżąco i część premier Goniec z pewnością przegapił. Nie próżnuje za to Tsukuru. Zajrzyjcie tam po cotygodniowe sprawozdania z kraju i ze świata. Na Twierdzy klasycznie odbył się miesiąc cudów w maju i wysyp newsów i plików, a na Gospodzie znowu w szranki stanęli twórcy map w V Sezonie Ligi Mapperów. Prym po raz kolejny wiedli: obrońca trofeum Prometherion oraz Deathwing, który w tym roku pokonał mistrza z IV Sezonu. Tuż za nimi na podium uplasował się lorak.
Na stronie Gońca nadrobiłem nieco zaległości z kolumnami TOP gier (zmiany w VX i VX Ace) oraz w Rankingu RM. Po pół roku przerwy trochę gier się nazbierało. Zerknijcie na tabelę, miłej analizy i do następnego!