Aktualności

 
 
 
Golden Forki Special
(ravenone 13.08.2013)

Po wielu miesiącach posuchy na scenie pojawił się wreszcie jakiś konkurs. Kiedyś głośno na nie narzekaliśmy, gdy jeden poganiał drugi. Dzisiaj tego typu event jest sporym wydarzeniem w naszej społeczności. Gospoda zaprasza wszystkich do sprawdzenia swojego talentu pisarskiego i napisania recenzji. Możecie je publikować m.in. w Gońcu. Pierwsza praca konkursowa jaka do nas napłynęła to opis gry Mit. Czekamy na więcej.

Ranking RM
Ostatnie recenzje na Twierdzy i w Gońcu przyniosły zmiany w Rankingu RM. Po dość surowej ocenie na Twierdzy (4/10) z rankingu znika Barry Trotter, którego średnia ocena zmalała do 48,3%. Awans o pozycję w górę zanotował projekt Noruja Opowieści z Asgun, a Gromada spadła z 4 na 5 miejsce. W miejsce Barrego Trottera na liście znalazły się obie części Zwiczych Opowieści. Szkoda, że inne portale praktycznie nie recenzują już gier, bo zawirowań było by więcej, a i ranking bardziej odzwierciedlałby faktyczną ocenę danego projektu.

Twierdza
Cieszy nas spora aktywność nowych redaktorów na Twierdzy. Co parę dni możemy przeczytać nie tylko newsa o kolejnych poprawkach na stronie, ale także przybywa całkiem sensownych recenzji. Oby tak dalej.

Goniec RM
Zmieniamy nieco układ gier w lewej kolumnie. Globalne TOPy, czyli ze wszystkich makerów (za kilka dni uwzględnimy makera 2000) będą pojawiały się tylko w kilku miejscach. Kolumna będzie bardziej "mobilna", np.: przy opisie recenzji z 2k3 wyświetlane będą najlepsze gry z tego makera, a przy analizach - najwyżej oceniane zręcznościówki. Zresztą prześledźcie sami. Chwilowo jeszcze nie działa podział przy XP, ale z racji tego, że niebawem pojawi się recenzja gry, która mocno namiesza w czołówce.