Aktualności

 
 
 
Aktualności
(Rahim 07.06.2014)

Skupienie całej historii sceny w jednej grze? Czy to jest w ogóle możliwe?
Tego zadania podjął się jeden z bardziej rozpoznawanych scenowiczów - Viuu. Jakie są cele? Co z tego będzie miał? NIC! Autorowi zależy na stworzeniu gry, która miała by być w pewnym znaczeniu kroniką naszej sceny, a przy okazji grą. Jak mówi sam autor "Byłaby to gra w całości skupiona na walkach i fabule, mechanika walki byłaby naprawdę staranne zrobiona tak, aby nie nudziła." Gra miała by się skupiać na wydarzeniach, które były znaczące dla twórców RPG Makera, jak i samej sceny.
"Jak napisałem chciałbym także wprowadzić do gry Story Mode pokazujący fabułę. I dziś pomyślałem chwilę nad tym i wpadłem na pomysł. Napisać fabułę w całości opartą na historii sceny i pokazać: - sprzeczki między forami jako wojny - sprzeczki między użytkownikami jako walki - relacje między użytkownikami - odejścia ze sceny jako śmierci ... no i wiele więcej."

W czym jest więc problem? Ten artykuł piszę, aby każdy z was, zainteresowany tym tematem, wspomógł Viuu, i nie ważne czy go ktoś lubi, czy też nie, możecie dołożyć swoją cegiełkę do tego projektu. Potrzebowalibyśmy, aby każdy kto ma jakiekolwiek bardziej znaczące informacje o scenie wypowiedział się na jednym z for, a także opisał to na pw autorowi tematu.
Poszukujemy także grafika, który scharakteryzował by Viuu postaci sceny i zrobił animowane battlersy. Każda chęć pomocy zostanie zauważona, i myślę że w jakiś zacny sposób przez Viuu nagrodzona. Wszyscy, którzy zaciekawili się projektem, zaproszeni są do poszczególnych tematów, na forach.

Gospoda
Ultimateam
Opactwo RM