Aktualności

 
 
 
Tsukuru Archive Code-off
Skrypt #5 - zręcznościówka

(Noruj 07.05.2010)


Skończyła się kolejna edycja TACO, tym razem mogliśmy pograć w 5 różnych gier przygotowanych specjalnie na tą okazję. Tematem była zręcznościówka! Walkę definitywnie wygrał Foxer z 15 głosami, zaraz za nim był Gamer2002 z trzema głosami, a trzecie miejsce przypadło dla Ska’cia. Na końcu bez głosów Secretman i ŻbiX.

Bitwa Kolorów(Foxer): 15 punktów


Zwycięska gra. Trzeba przyznać, że pomysł na nią autor miał zaiste świetny, chociaż niektórzy znali go, z innych produkcji. Niemniej jednak gra jest świetna. Polega na „zamalowywaniu” pól po których chodzimy. W dodatku zbieramy różne bonusy, które pomagają nam lud utrudniają prace naszym rywalom.
Asteroid Fight(Gamer2002): 3 pkt.


Gra na drugim miejscu, trzeba przyznać, że pseudo 3d grafika robi wrażenie, jednak sterowanie jest dosyć toporne i to pewnie zadecydowało o tak małej ilości głosów oddanych na tą pozycję. Mamy za zadanie rozstrzeliwanie asteroidów, które lecą nam z zawrotną prędkością.
KoSmos(Ska’ciu): 1 pkt.


KoSmos dostał tylko jeden głos, ale trzeba przyznać, że gdyby był bardziej dopracowany zająłby lepszą pozycję. Gra miała potencjał, ale niestety nie został on wykorzystany. Nasz bohater przez przypadek trafia na tereny wroga i musi przebrnąć przez armię nieprzyjaciela, aby powrócić do domu.
Jaja Pingwina(Secretman)


Niestety, ta pozycja nie dostała żadnego głosu, ale trudno się dziwić, o ile pomysł był całkiem ciekawy, to nie miał szans wybić się nad takie gry jak Asteroid Fight czy Bitwa Kolorów. Gra polega na zbieraniu jaj upuszczanych przez lecące ptaki. Niestety przy spadaniu jajek gra mocno lagowała, co bardzo irytowało.
TACO5Projekt (Ta $%#@! Skrzynia)(ŻbiX)


Ta gra posiadało najbardziej rozbudowany wątek fabularny, ale w tym konkursie nie chodziło całkiem o to, więc stąd pewnie 0 głosów dla tej pozycji. Mamy za zadanie otworzyć magiczną skrzynię niszcząc jej 3 powłoki. Co oczywiście sprowadza się do trzech minier, niestety, o ile siatkówka była całkiem niezła to reszta nie przykuwała uwagi.