FAQHelp   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   OAZA rut.pl 
Obecny czas to Czw Paź 19, 2017 4:38 am  ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 RejestracjaRejestracja niedostępna 

Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gildia To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 gildia rm lezy :(  Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Dragomir Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Sro Cze 01, 2005 6:11 pm    Temat postu:
yoshu, ty se nie pozwalaj, ja patrze xD

adams: a ty jestes brudas i nie dosc ze robisz +1 to jeszcze uprawiasz nekroposting xD

stanik: XXDXXDXDDddXDXDXdxD e10

//edit: wlasciwa tersc postu:

nie oszukujmy sie, twierdza jest monopolista i nic jej nie przebije bo ejstesmy za leniwi po prostu... badziewna bo badziewna ale cos tam robia, a takie gildie i annwyny - slomianu zapal i po tygosniu sie konczy xD

//edit 2: sorry za literowki ale mam dlugie paznukcie i mi zahaczaja o nie te klaiwsze co maja xDXDxd
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
   Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gildia To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Strona 3 z 3  Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
 Choose Display Order  
User Permissions