FAQHelp   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   OAZA rut.pl 
Obecny czas to Czw Gru 14, 2017 11:44 pm  ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 RejestracjaRejestracja niedostępna 

Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gry rm2k / rm2k3 / rmXP To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 The Eyes in Dispaire (I i II)   
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

pmkkoch Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 5:29 pm    Temat postu: The Eyes in Dispaire (I i II)
Witam!
Chciałbym wam przedstawić moją pierwszą grę "The Eyes in Dispaire"
Jest to historia o chlopcu który w wieku 10 lat stracił rodziców przez okrutnika który zwie się Vlad Tepes.
Chłopiec musi odnaleźć jego siedzibę i go unicestwić.
http://pmkkoch.w.interia.pl/gry%20rpg/Siedziba%20ciemnych%20mocy.exe <-Instalka(nie potrzeba XP)

Plusy:
-hmmm...Chyba to że istnieje Smile
-Różnorodne obszary.
-Śmieszne zabużenia atmosferyczne.W miasteczku jest zima a trochę dalej jest lato ^_^
Minusy:
-Zbyt krótka.
-Tylko jedna walka
W drugiej części dowiaduje się on że jest sposób na "ożywienie" swych rodziców.

Bloody Rose Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 5:51 pm    Temat postu:
Nie wiem jak zacząć. Własciwie to się popłakałem jak zobaczyłem że istnieją jeszcze ludzie któzą robią takie świetne gry. 'Miszczostwo' i tyle. Chyle czoło....

Naprawde co sądze o tym ? Hm... Powiedzieć że to jest 'słabe' to niemal pochwalić. Pierwsza gra powinna być dla siebie.

Cytat:
-hmmm...Chyba to że istnieje Smile
-Różnorodne obszary.
-Śmieszne zabużenia atmosferyczne.W miasteczku jest zima a trochę dalej jest lato ^_^
Minusy:
-Zbyt krótka.
-Tylko jedna walka

Oj. Coś malutko tych wad. Ja widziałem więcej. Np.:
Minusy :
- RTP
- RTP
- Zle uzyte RTP
- Głupia fabuła (fabuła też RTP Wink )
- Idiotyczne dialogi
- Puste, dziwe ułożeone lokacje
- Róznego typu błedy takie jak obrót twarzą przy ciele ojca. Niejasność map itd.
- RTP
- I wiele innych wad takich jak np.: RTP

Wogóle to jest tak nasączone Green LEviathan IV ze bardizej się nie da. Zadziwie cię teraz. Może nawet zburzę twój świato pogłąd, ale powiem ci to. Green Leviathan IV wcale nie jest dobrą grą. Proponuje zapoznac sie z Soulcage i czekac na eskara.

Ale nie zniechęcaj się i traktuj ten post jako motywacje do działania a wierzę ze uda ci sie stworyzć coś lepszego.
Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniony przez Bloody Rose dnia Czw Lut 23, 2006 6:02 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Ludzix Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Maruder  · Dołączył: 01 Paź 2004 · Posty: 2337 · Skąd: at my house. on the roof. culculating whether its going to rain. drinking ginger beer.
PostWysłany: Czw Lut 23, 2006 5:56 pm    Temat postu:
To mi wygląda na zakładani z nudów użytkownicy i demka "na szybko". Następny pewnie da zrobione przez siebie demo Romancing Walkera.

Tidduneu Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Sob Lut 25, 2006 6:16 pm    Temat postu:
Chrrr....??

[ściąga demko]

Potem napiszę reckę twojego cuda :]

[Edit]

Nie działa :/ a mi się nie chce instalować RMXP.
Zostawiam miejsce na późniejszą reckę Razz

zwieR.Z. Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 7:02 pm    Temat postu:
niuch, niuch! 234 kb? dziwne, bynajmniej dziwne...

Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Qualrath Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Wto Lut 28, 2006 9:36 pm    Temat postu:
Ekhm... Gra jest gorsza od Mrocznego Przybysza(mojego projektu), a to chyba najgorsze określenie na jakąkolwiek grę Very Happy Ale nie poddawaj się, wierzę, że była ona zrobiona ot tak, od niechcenia. Tylko nastepnym razem proszę o dłuższą i nieco lepszą fabułę...
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

pmkkoch Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 9:12 am    Temat postu: Re: The Eyes in Dispaire (I i II)
Zaraz dam adres do bloga z moją gierką:
www.the-eyes-in-dispaire.blog.onet.pl
Tam powinno być!

Nevar_MG Odpowiedz z cytatem
  · Dołączył: 25 Mar 2006 · Posty: 81 · Skąd: Świętochłowice/ Dragonia
PostWysłany: Wto Kwi 04, 2006 10:53 am    Temat postu:
Rozumiem, że w pierwszej części mamy zabić tego Vlada, a w drugiej ożywić rodziców ?

Btw, z 200ileś KB zrobiło się 19 mega ? To i tak mało, moja ma 45 a dopiero intro i kilka map stworzyłem.

Jak zagram (o ile zadziała), to zedytuję i napiszę, o ile nie będzie potrzebny Maker to zagram, bo na tym kompie nie mam =_=

RMXP: Fountain of Youth
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
   Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gry rm2k / rm2k3 / rmXP To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Strona 1 z 1   
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
 Choose Display Order  
User Permissions