FAQHelp   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   OAZA rut.pl 
Obecny czas to Pon Wrz 24, 2018 9:01 am  ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 RejestracjaRejestracja niedostępna 

Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gry rm2k / rm2k3 / rmXP To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Altenia Stories - Zawieszenie prac i ich efekt  Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

CyFer Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Nie Cze 11, 2006 10:38 am    Temat postu:
Ja się zastanawiam jak przejsć Magma Dungeon Smile Po tym momencie jak drużyna odpoczywa w jaskini to wychodzę i mam dwie drogi na dół. Jedną blokuję potwór. Idę w drugą i przeskakuje te kamyczki...przeskakuje...przeskakuje i nagle dochodze do innych kamyczków i ich normalnie niemoge rozszyfrować. Próbowałem zaczynać od dołu, od góry, ze środka i nic. A jak dojde prawie do krawędzi to kamyk jest ustawiony na ukos do ziemi i zeskoczyć niemogę Arrow Arrow Arrow
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen

Gamer2002 Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 5:08 pm    Temat postu:
wróc do miejsca odpoczynku i przeszukaj sciany

Reaktywacja #rpgmaker
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Ludzix Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Maruder  · Dołączył: 01 Paź 2004 · Posty: 2337 · Skąd: at my house. on the roof. culculating whether its going to rain. drinking ginger beer.
PostWysłany: Pon Cze 12, 2006 6:26 pm    Temat postu:
Cholera. Gra wygląda na dość rozbudowaną, a mnie nie chce się przechodzić jej jeszcze raz tylko z powodu jej zabugowania.

CyFer Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Wto Cze 13, 2006 9:57 am    Temat postu:
Nareszcie doszłem do tego ziomka co noge złamał Smile Szkoda, że po tym już jest koniec gry. W pewnym momencie zauważyłem, że prędkość bohatera jest zabardzo zwolniona na mapie świata i potem coraz wolniej się chodzi XD
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
   Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gry rm2k / rm2k3 / rmXP To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Strona 6 z 6  Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
 Choose Display Order  
User Permissions