FAQHelp   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   OAZA rut.pl 
Obecny czas to Czw Gru 14, 2017 9:09 am  ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 RejestracjaRejestracja niedostępna 

Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Offtopic To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 który rpg maker   
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

kacper15 Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 3:24 pm    Temat postu: który rpg maker
Witam, w rpg makerze xp działam już pare lat, wszystko robie na przełącznikach jednak udaje mi sie robić ciekawe skrypty.Mam zamiar zrobić
gre pt: silent hill, brałem sie za nia na rpg makerze xp, miałem skrypt na strzelanie do przeciwników za pomoca myszki i ogólnie skrypty mimo ze były na przełącznikach chodziły idealnie, był pies szukajacy przedmiotów, eacje po zetnieciu dwóch innych eventów na siebie itd. jednak powiedziałem sobie dosyć: Nie wychodzą mi grafiki a do rpg makera jest z nimi bardzo ciężko więc postanowiłem ze zmienie platforme i tu rodzi sie pytanie, na jaką?
Czy jest jakiś rpg maker gdzie bede mógł dodać najwazniejszą rzecz, t.j strzelanie za pomocą myszki, lub jakiś skrypt który był pomocny zamiast niego? do którego rpg makera znajde najwiecej grafik terazniejszych miast, postaci, samochodów?
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Reaven Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pon Sie 13, 2007 6:04 pm    Temat postu:
Grafik najwięcej będzie do RM2003/2000 , ale nie obsługują myszy.
Mysz obsługiwał wcześniejszy maker [98?], ale to już przeżytek straszny.

Coś za coś, jak widać ;)
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Ludzix Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Maruder  · Dołączył: 01 Paź 2004 · Posty: 2337 · Skąd: at my house. on the roof. culculating whether its going to rain. drinking ginger beer.
PostWysłany: Pon Sie 20, 2007 11:35 pm    Temat postu:
Do starszych wersji są patche na obsługę myszki (Ineluki's do 2k i Powermode do 2k3), które zapisują pozycję kursora do zmiennych. Można potem podzielić współrzędne przez 16, żeby uzyskać tile, na którym spoczął kursor Smile W każdym razie najwięcej grafik współczesnych i sci-fi jest dostępnych tylko do 2k(3), i raczej się to przez długi czas nie zmieni. Skąd je wziąć? [reklama]http://www.tsukuru.pl[/reklama] =D
   Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Offtopic To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Strona 1 z 1   
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
 Choose Display Order  
User Permissions