FAQHelp   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   OAZA rut.pl 
Obecny czas to Wto Paź 17, 2017 7:48 pm  ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 RejestracjaRejestracja niedostępna 

Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Konkurs Świąteczny To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Wyniki   
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

arnvind Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 8:09 pm    Temat postu: Wyniki
No wiec po dlugasnych naradach cale jury, jednoglosne, stwierdzilo, ze zwyciezca jest

Celebrilith i jego "Satan Clause Attacks!"

drugie miejsce zajal

Foxer i jego "Burek & Lipa- świąteczny chaos"

a trzecie

Bolognese i jego "Christmas Adventure"

A teraz krotkie moje uzasadnienie, pozostali dwaj sedziowie (Yoshu i Braian, z tym drugim moze byc problem, bo aktualnie nie ma neta) swoje dopisza pozniej.

Ogolny poziom prac raczej mnie zaskoczyl - spodziewalem sie natloku prac raczej slabych, nie przedstawiajacych soba niczego wielkiego. Wszyscy sie chyba zreszta takiego natloku spodziewali, bo do konkursu zglosilo sie duuuzo ludzi, moze i ich bylo nawet kolo 20. Ale tak to juz jest, ze wielu sie zglasza, a raczej malo kto robi.
Gra Celebrilitha byla niewatpliwie najlepsza, z najlepsza fabula i jakby nie patrzec, rownie najlepsza grafika.
Gra Foxera byla chyba najwiekszym zaskoczeniem, w koncu nikt nie spodziewal sie tak dobrej produkcji od Foxera. W grze bylo czuc ta atmosfere swiateczna - wszystkie charsy mialy mikolajowe czapeczki na glowach. Szkoda mi tylko, jak zreszta paru innym osobom na tym forum, ze wrzucono do gry watek alkoholowy, zupelnie niepotrzebny i w ogole niesmieszny.
Gra Bolognese juz na pierwszy rzut oka nie mogla wygladac na zwyciezce. Konstrukcja map kuleje, nawet bardzo, szczegolnie widzimy to kiedy patrzymy na domki. Baaardzo mocno wnerwialo mnie tez to, ze aby przejsc obok drzewa musialem je obchodzic najdluzsza droga. Za to bardzo dobrym pomyslem byly bonusy. Tylko tutaj znow mam zastrzezenie - jeden z nich (chyba 6, czy 5) w ogole mie sie nie wlaczal. Nie tylko to mnie w tych bonusach boli - czemu te bonusy w wiekszosci to soundtrack, ktory po wyjsciu z pokoju bonusow i tak sie wylacza?

Zwyciezcy gratuluje, pozostalym uczestnikom takze.

Nagroda bedzie uzyskanie odpowiedniej specjalnej rangi przez Celebrilitha.Jakiej? Tego jeszcze nie ustalilismy, ale mamy juz pewne plany =p

[edit]
tematy o grach zamykam

Ziom Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Czw Gru 30, 2004 8:27 pm    Temat postu:
Jako że niewypadało żebym był sędzią i nic prócz grania w gierki niezrobił, napisze więc co myśle pokrótce o tych 3 produkcjach :

Gra celebitha, poprostu najlepsza w tym konkursie, ciekawe pomysły (np już na początku ucieczka przed mikołajami) dobra grafika i niema co ukrywać niezła fabułka :D niemyślałem że wogóle dojdzie na konkurs pracana tak wysokim poziomie, gratuluje.

Gra Foxera to standardowa polska gra + coś troszeczke więcej.Nieukrywam zdziwiłem się że foxer zrobi tak miłą produkcje, co prawda fabuła i ten główny wątek "nachlajmy się hahaha ale śmiesznie" wydaje się troche dziecinny, ale można to jakoś przeboleć.Bardzo dobry pomysł z dodaniem prawie wszystkim charsetom czapeczek mikołajów,  jak i miły pomysł z "przenoszeniem" krów na plecach psa, zasługuje na 2 miejsce

Gra Bolognesa.Przyznam się że tą gre odpaliłem pierwszą, troche pochodziłem popatrzyłem pogadałem dostałem bonusy (prócz jednego który mi niedziałał) i tak jakoś... mieszane uczucia gra wydaje się być zwyczjną standardową grą - coś troszeczke :D.Gra jest poprostu zwyczajna, denerwują w/w bugi typu "wejdź w ściane kościoła", "przejdź drzewo na około".

No co tu dużo pisać, jak już wspominałem jestem mile zaskoczony poziomem nadesłanych prac.Szczęśliwy zwycięzca zgarnie prze wspaniałą jedyną w swoim rodzaju... range :D symboliczny upominek ;).To tyle narazie

Super Vegeta Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pią Gru 31, 2004 9:16 am    Temat postu:
Co do tej rangi - dajta "Satan Claus" XD

Cytat:
Ale tak to juz jest, ze wielu sie zglasza, a raczej malo kto robi.

Ja nic nie zrobiłem bo... Włączyłem RM, stworzyłem mapę, zrobiłem na niej jeden domek... i wzięło mnie na dokańczanie Warzelni XD
"I've tried so hard and get so far... But in the end it doesn't even matter.." - Linkin Park, "In The End"

Ludzix Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Maruder  · Dołączył: 01 Paź 2004 · Posty: 2337 · Skąd: at my house. on the roof. culculating whether its going to rain. drinking ginger beer.
PostWysłany: Pią Gru 31, 2004 1:51 pm    Temat postu:
Raczej Satan Clause...
Pamięta ktoś "Sen nocy letniej" i 'there ain't any Sanity Clause!' z klauzulą zdrowia psychicznego? Very Happy

DE Odpowiedz z cytatem
Włóczykij Włóczykij
PostWysłany: Pią Gru 31, 2004 2:19 pm    Temat postu:
Nie gralme w zadna z gier, ale gratuluje zwyciezcy =)
(+1)[/SV]

Sie ^^ uczcie od Ludzixa perspektywy, NUBY!
Nyo!
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Super Vegeta Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pią Gru 31, 2004 6:27 pm    Temat postu:
"Wyjąłeś mi GO z ust". Nie grałem w żadną grę, ale gratuluję zwycięzcy.

Cytat:
Zwyciezcy gratuluje, pozostalym uczestnikom takze.

Mi też? Bo sie przecież zapisywałem xd
"I've tried so hard and get so far... But in the end it doesn't even matter.." - Linkin Park, "In The End"
   Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Konkurs Świąteczny To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Strona 1 z 1   
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
 Choose Display Order  
User Permissions