FAQHelp   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   OAZA rut.pl 
Obecny czas to Sro Lis 20, 2019 7:09 am  ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 RejestracjaRejestracja niedostępna 

Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Targi RPGM - edycja II To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Podsumowanie GF 2  Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

CyFer Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Nie Maj 01, 2005 8:53 pm    Temat postu:
Mało osób podaje swoje dane w necie więc pomysł raczej niewypali. Ale dobry. Zobaczmy co na to Drizzt.
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen

Super Vegeta Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 7:49 am    Temat postu:
Czemu nie wypali? Dane możnaby podać na PrivMSG,a wtedy to luzik... Chociaż... nigdy nie wiesz, kto jest po drugiej stronie XD
"I've tried so hard and get so far... But in the end it doesn't even matter.." - Linkin Park, "In The End"

::Nadii:: Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 11:20 am    Temat postu:
A najgorsze ze latwe do podrobienia :] tosz moge przerobic ten golden widelec i napisac ze wygralem cos :]

XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD XD
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Papkin Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 12:11 pm    Temat postu:
I tam i tak miłoby było coś takiego dostać. No i podróbka podobna do orginału w 100% nie będzie, bo:
a) zrobi to na innym widelcu, inna osoba :]
b) ja kcoś napisze, to innym pismem.
A z takąlogiką, to mogęsobie zrobićz gliny puchar, pomalować i powiedzieć, że wygrąłem Monte Carlo (rajd)...
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

.:Michuchu:. Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 2:47 pm    Temat postu:
drizzt napisał:
Nagroda za najlepszy skrypt wędruje do Michucha za " Wechikuł czasu"

Michuchu'cha... a wehikuł samo "h", na widelcu jest już dobrze.
Yeah no i widelec zdobyty XD tylko szkoda, że był tylko jeden konkurencyjny skrypt Rolling Eyes
Kicek napisał:
Targi ? omg...zaprezentowanie paru rzeczy , na dodatek w krótkim czasie nazywacie targami ? ;P ...powinno trwac to dłuzej zeby było wiencej prezentacji...

A niby po co dłużej? Myślisz, ze ktoś będzie robił swoją pracę w czasie trwania targów? Takie prace powinny być już skończone przed targami (chociaż mało kto się do tego stosuje Razz ). Jak już to się przekłada termin. Odstęp pomiędzy targami jest kilka miesięcy i myślisz, że kilka dni cię zbawi? Pozatym pierwsze targi trwały krócej i było więcej prezentacji...

Swoją drogą można by założć stronę o gf (porządną... pozdro Mateusz Confused ) na której byłby zamieszczone prace laureatów z targów.
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG

Amber Odpowiedz z cytatem
  · Dołączył: 12 Kwi 2005 · Posty: 112 · Skąd: Motór Chucka Norrisa
PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 2:53 pm    Temat postu:
Ano tym razem bylo mniej prezentacji... ale co kogo obchodzi, ze miedzy Targami odeszlo z forum mniej wiecej polowa ludu?

Ludzix Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Maruder  · Dołączył: 01 Paź 2004 · Posty: 2337 · Skąd: at my house. on the roof. culculating whether its going to rain. drinking ginger beer.
PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 3:43 pm    Temat postu: Cól!
Która nic wtedy nie wystawiała? :* Za to zostali ci, którzy nie napisali ani jednego posta. Wink

Amber Odpowiedz z cytatem
  · Dołączył: 12 Kwi 2005 · Posty: 112 · Skąd: Motór Chucka Norrisa
PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 3:45 pm    Temat postu:
Ktora tym razem moglaby cos wystawic? =*
Ale tak, to uczciwa zamiana.

amadik Odpowiedz z cytatem
  · Dołączył: 20 Lis 2004 · Posty: 795 · Skąd: Z miasta perwersji i rozputsy.
PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 5:31 pm    Temat postu:
Crying or Very sad

Spodziewałem się, że jak wejdę po tygodniu to jeszcze zdążę się załapać na głosowanie, bo na wystawienie gry już mi się nie udało. Wszystko przez cholerny internet, który mi musiał wysiąść akurat dzień przed wystawieniem gry. No cóż. Jak nie teraz to na przyszłych Gf.

Cytat:
niby po co dłużej? Myślisz, ze ktoś będzie robił swoją pracę w czasie trwania targów? Takie prace powinny być już skończone przed targami (chociaż mało kto się do tego stosuje Razz ). Jak już to się przekłada termin. Odstęp pomiędzy targami jest kilka miesięcy i myślisz, że kilka dni cię zbawi? Pozatym pierwsze targi trwały krócej i było więcej prezentacji...

Muszę ci powiedzieć, że ja cały czas robiłem moją grę. W sumie jakby Gf się zaczeły tydzień póżniej to bym się może zmieścił w czasie i akurat zdążył na czas naprawić internet.

Ale cóż..Gratulacje dla zwyciężców.

Papkin Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pon Maj 02, 2005 7:00 pm    Temat postu:
Cóż... następne gf nieprędko, więc zdążysz duuuużo zrobić :]
   Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Targi RPGM - edycja II To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Strona 2 z 3  Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
 Choose Display Order  
User Permissions