FAQHelp   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   OAZA rut.pl 
Obecny czas to Pon Paź 14, 2019 12:30 pm  ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 RejestracjaRejestracja niedostępna 

Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gra: Forumowa Mafia To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Mafia forumowa- pytania itp.  Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Co wy na przeprowadzenie tekiej akcji
tak
70%
 70%  [ 17 ]
nie
29%
 29%  [ 7 ]
Wszystkich Głosów : 24

amadik Odpowiedz z cytatem
  · Dołączył: 20 Lis 2004 · Posty: 795 · Skąd: Z miasta perwersji i rozputsy.
PostWysłany: Nie Maj 22, 2005 6:17 pm    Temat postu:
Ja zabiłem człowieka, który chciał zabić mnie- też niewinnego:]

Dla mnie twoje zachoanie Foxer było poprostu podejrzane, ale teraz źżałuję, że nie zagłosowałem na Ludzixa.

W każdym razie 2 edycja niedługo:]
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Henry Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Nie Maj 22, 2005 6:29 pm    Temat postu:
Gdybyś Foxer nie podkreślał tak często, że jesteś niewinny to głosowalibyśmy na ludzixa Very Happy

No to przychodzi czekać na drugą edycję Very Happy.

Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG

Ludzix Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Maruder  · Dołączył: 01 Paź 2004 · Posty: 2337 · Skąd: at my house. on the roof. culculating whether its going to rain. drinking ginger beer.
PostWysłany: Pon Maj 23, 2005 3:29 pm    Temat postu: Argh...
1. To "niedochodzenie" jest co najmniej dziwne. Do reszty wszystko dochodziło w minutę, a do Czesia nie... może to po prostu ignorował? A jeśli nie - w porze głosowania zwykle nie było go na Oazie i GG. I zdziwko, że nie doszło Confused
2. Anyway, jest po prostu słabo poprowadzone. Szczegółowe opisy zabójstw, nie zgadzające się z wersją zabójstwa podawaną przez zabójców, poza tym powinien być wiadomy jedynie krajobraz po śmierci. Śpię sobie zwyczajnie, i wstając nagle już wiem, kto został zabity, w jaki sposób...
3. ...i kim był. Dość dziwne. Nutka niepewności powinna zostawać do końca "a jeśli zabiliśmy niewłaściwego człowieka?"...
4. Z całym szacunkiem, ale może 2. edycję poprowadzi kto inny? Opisy śmierci są nawet ciekawe, ale bezużyteczne. Mógłbyś spróbować swoich sił w pisaniu scenariuszy do horrorów Smile (po tym, czym nas ostatnio raczy telewizja, z pewnością będą o niebo lepsze =))

Papkin Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 2:52 pm    Temat postu:
Ekhm Czesio zrobiłco miał. Opisywał śmierci, początek i koniec. Dzieki niemu "Mafia" miała swojski klimacik. Jak ma być reedycja, to tylko z nim :]

Ludzix Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Maruder  · Dołączył: 01 Paź 2004 · Posty: 2337 · Skąd: at my house. on the roof. culculating whether its going to rain. drinking ginger beer.
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 5:57 pm    Temat postu: Elo iksde.
Opisywał, co miał, ale źle. W sumie nie muszę się teraz rozpisywać, bo wszystko, co mogę ci odpowiedzieć, jest w poprzednim poście 'elo <- fajne emoty można z tego robić XD

Adams_the_Red Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Czw Maj 26, 2005 9:02 pm    Temat postu:
Hmmm... ja móglbym sprobowac, ale dopiero jak z wczasow wroce... jak ktos pamieta jak bylo kiedy prowadzilem SW to powinien znac moj styl... tak, moze cos w klimatach SW wlasnie, ale jako arena dzialan niewielka stacja kosmiczna, mieszkancy, jeden jedi (katani), i Czarne Slonce w roli mafii... dodatkowo moznaby walnac watek przeciagania mieszkanco w strone Rebelii lub Imperium przez pare jawnych agigatorow ^^

[@Ludzix ^_^wiem >.<, ^-^, ^^;, >_<. itp xD]

Rm2k rządzi, Rm2k żyje!

A proud member of the Rebel Alliance at http://www.swsimulation.com

[> Avatar made by Craz :* <]
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Czesio Odpowiedz z cytatem
Inwiziból kid  · Dołączył: 31 Gru 2004 · Posty: 381 · Skąd: Dębica
PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 9:14 am    Temat postu:
Cytat:
Hmmm... ja móglbym sprobowac

Obrażam się XD

Ja miałem takie coś że wszyscy są jedi wśrud nich 3 sithów i jeden wysłannik jody. I sie zabijają. Nawet przyjemnie się gra z tymi mocami , i jak ktoś był w mafii to nie było że on był w mafii tylko że siła ciemnej strony mocy zmalała ;]

amadik Odpowiedz z cytatem
  · Dołączył: 20 Lis 2004 · Posty: 795 · Skąd: Z miasta perwersji i rozputsy.
PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 11:14 am    Temat postu:
No ale do tego co poisujesz trzeba znać trochę SW i "czuć" klimat. Co niestety w moim przypadku nie wyjdzie. Sw znam tyle co z gier Razz

Adams_the_Red Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 5:04 pm    Temat postu:
Albo moze akademia jedi i gra do ostatniego grasza, ktory otrzymuje tytol jedi? I widze w tym wariancie nawet miejsce dla 2 prowadzacych - glowny "MG" i pomocniczy - grajacy mistrza nauczajacego w akademii... codziennie inni studenci decyduja ktory z nich jest najslabszy, i on odpada... oprocz tego mistrz usowa rowniez jedengo, ktory mu 'podpadl'...

Czesio, nie obrazaj sie, zawsze mozna prowadzic 2 rozne gry... ty bierzesz SW, ja fantasy i jakos sie zyc bedzie ^^

Rm2k rządzi, Rm2k żyje!

A proud member of the Rebel Alliance at http://www.swsimulation.com

[> Avatar made by Craz :* <]
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

Henry Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Pią Maj 27, 2005 5:12 pm    Temat postu:
A może od razu "Najsłabsze ogniwo", co? Smile

Jeśli zrobicie w klimatach SW to ja nie biorę udziału... nielubie tego.
Najlepiej byłoby z mafią, fantasy też może być Wink

Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Numer GG
   Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gra: Forumowa Mafia To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Strona 7 z 9  Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
 Choose Display Order  
User Permissions