FAQHelp   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   OAZA rut.pl 
Obecny czas to Pon Paź 14, 2019 12:40 pm  ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 RejestracjaRejestracja niedostępna 

Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gra: Forumowa Mafia To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Mafia forumowa - edycja pierwsza  Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czesio Odpowiedz z cytatem
Inwiziból kid  · Dołączył: 31 Gru 2004 · Posty: 381 · Skąd: Dębica
PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 3:56 pm    Temat postu: Mafia forumowa - edycja pierwsza
Noc, czarny mercedes mknie przez wieś Czesławowo. W samochodzi, siedział On, największy gagster - Don Czesławo.Postaci tej chyba nikomu nie trzeba przedstawiać, nikt nie chciałby zajść za skórę. Don, mafijny boss, trząsł połową Polski i zaczynał interesy w niemczech. Na handu nerkami dorobił się niewyobrażalnej fortuny i poszanowania w bezwzględnym mafijnym świecie.Ale co on w czesławowie robi. Przecież mieszka tu tylko garstka ludzi, którym jak to na wsi, nie przelewa się zbytnio.Pracowali spokojnie jak codzień ale to co sie miało zaraz stać odmieniło ich życie na zawsze. A było to tak:

Don gonił jakiś inny samochód. Ochroniarz, który prowadził brykę, nie miał żadych problemów, wyadawało się za za kierownicą sie urodził . Obok niego siedział drugi goryl Don Czesława, który właśnie w tym momencie odsunął szybę i wystawił przez oko swoją rękę z pistoletem w dłoni. Wycelował i beng... pistolet wystrzelił. Pocisk przebił oponę samochodu, który tak zaciekle gonili. Samochud zatrzymał się z piskiem opon i kierowca szybko wyskoczył z samochodu. Podobnie uczynił również goryl Dona, szybko dogonił zbiega i powalił go na asfalt. Don Czesławo powoli wyszedł z Merca i spokojnym krokiem szedł w ich kierunku. Niedoszły uciekinier, który teraz był już związany i oparty na maskę samochodu zaczął błagać o litość.
-Czesław, no co ty ? Przeciez to nie ja. Ja niegdy nie ukradłem ci żadnej kasy. Pamiętasz jak dorobiliśmy sie z ravenem na tych szwindlach w oazie. Ilu cieniasów stukneliśmy? Nie zabijaj mnie!
W tym momencie mieszkańcy czesławowa wyszli ze swoich domów popatrzeć co sie dzieje.
Nieeee- krzyczał uciekinier ale nie było już ratunku. Piestolet wypałił. Cało leżało na ziemi w coraz większej kałuży krwi.
-Dobra na dzisiaj koniec. Wsadźcie go do wkorka i jedziemy , po drodze wrzucimy go do jakiejś rzeki- po tym don zaczoł iść w stronę samochodu i spostrzegł że cała wieś widzała co właśnie uczynił- Co sie prosze ja k***a was gapicie. Znikać stąd bo wszystkich wyzabjam - mieszkańcy szybko pochowili się do domów, nie mieli innego wyjścia. Nie mogli też zawiadomić policji ani wezwać pomocy bo we wsi nie było nawet telefonu.

Jednak jeszcze tej nocy, do 2 wybranych drzwi zapukali goryle Don czesława, składając domownikom propozycję z rodzaju tych nie do odrzucenia. Dwie osoby dostały “prezent” od Czesława w postaci ogromnej torby pieniędzy, która daje świetlaną przyszłość i życie w dostatku jeszcze trzecim pokoleniom ich rodu. Jedyne co tylko musieli w zamian dla niego zrobić, to pozbyć się po cichu 11 niewygodnych światków zdarzenia z przed kilkunastu minut. Don czesławo umywał już od tego ręce, chciał być czysty.

Aktualna lista to:
1.Lendar
2.Papkin
3.Amadik
4.Deamon Of Doom
5.FoXer13
6.Sandro
7.Warner
8.Ludzix
9.Darkblade
10.Scool
11.Levy
12.Kuroi Hi (dagetfbi)
13.Raidena
14.Adams_the_Red
15.-NMS-

3mafiozów , 1 katani i 11 mieszkańców

Fabuła jest mojego kumpla, nie zdązyłem nic innego wymyśleć, fabułe miałem na fantasy a nie na teraz ;/
A więc niech się rozpocznie

Ostatnio zmieniony przez Czesio dnia Sob Maj 28, 2005 7:17 pm, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

Czesio Odpowiedz z cytatem
Inwiziból kid  · Dołączył: 31 Gru 2004 · Posty: 381 · Skąd: Dębica
PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 6:09 pm    Temat postu:
Wy mnie osłabiacie. Gość sie przyznaje że jest mafiozem i zakłądają topici o charakterystyce postaci. Wszystko piszecie w tym temacie. W nim rozmawiacie i na tego podstawie głosujecie. Tu nie ma miejsc itp. Tu sie głównie rozmawia! No co ja mam tam wam napisać. Np.

Cytat:

Taka dyskusja. możecie pisać np że siedzicie w baże, i pijecie bimber z rabarbaru. po prostu piszcie ja wam poweim czy tak jest dobże
moim zdaniem musimy znów zdac się na śplepy los - chyab na razie znowu nic nie wiemy o mafiozach, wiec musi strzeklac w ciemno!

Muzicjohn

Dzon wrocil do domu po wizycie w pobliskim sklepie. Zrzucil kurtke, polozyl zakupy w kuchni i udal sie do swojej sypialni. Gdy przekroczyl prog, katem oka zauwazyl czerwone swiatelko, swiecace sie przy dzialku automatycznym nad lozkiem. Ulamek sekundy zajelo mu zrozumienie co sie stalo, a kolejny ulamek spozytkowal na decyzje, co teraz zrobic: do drzwi za daleko, najlblizsza kryjowka jest pod lozkiem. Natychmiast zatem wykonal swoj plan. Gdy tylko sie ruszyl z dzialka zaczely leciec pociski. Pare z nich rozbilo przedmioty lezace w sasiednim pokoju, a nastepne pare zaczelo naparzac w lozko. Dzon bardzo szybko wyjal ze skarpetki malutkiego guna, ktorego zakupil niedawno dla obrony wlasnej. Przymierzyl w cos, znajdujacego sie w innym pokoju. Strzelil. Z jego megaszybkiego komputera posypaly sie iskry. Polecial nastepny strzal, po ktorym z monitora zniknal obraz, a dzialko przestalo wypluwac smiercionosne pociski.
,,Nigdy, kuffa, wiecej, kuffa, nie, kuffa, zamontuje, kuffa, dzialka, kuffa, obslugiwanego, kuffa, z, kuffa, kompu, kuffa, tera! Rhunki, stary draniu. Jaki ja bylem naiwny. ,,Komputry jakies, PanKilary!", jak zrecznie udawal, ze nic z tego nie rozumie. Wynosze sie stad. Mam nadzieje, ze stary kumpel Pepsy mnie przenocuje pare dni..."

PS
Niniejszym oswiadczam, ze dzisiaj o 19 wyjezdzam i wracam w piatek, bede wlasnie u Pepsaja w tego jego Lysokaniach Wink. Ale bedziemy sie logowac na zmiane, to i cos napisze czasem Wink. Aha, nie powiedzielismy sobie jakie mamy role, gramy w to tak samo jak Wy.

PS2
Dzisiaj glosuje na bolognese'a, no qrde jakos czuje to w kosciach, ze on jest w to wszystko zamieszany Wink.

damian

No i właśnie to jest problem - na kogo mamy głosować, skoro w tym stadium [gry] nie mamy żadnych powodów żeby kogokolwiek wytypować? Ech...
EDIT: Muzicjohn ja chyba też zagosuję na bolognese... Coś mam wobec niego złe przeczucie... Biedny redaktor jakiegoś brukowca musi dorabiać na boku...

słoma212

Tadzik, dlaczego uważasz, że to ja? Nie próbuję zwalić winy na Muzicjohna, tylko po prostu muszę na kogoś głosować. Nikt się nie wypowiada, więc głosuję na Muzica, bo uważam, że nic mu się nie stanie jak tylko ja na niego zagłosuję. Nie dał mi powodu do głosowania na niego, no może poza tym, że ma fajny kompjuterek, ale po prostu nie mam wyboru...

thevon

słoma212 napisał:
Nikt się nie wypowiada...

Właśnie panocki, piszcie więcej !!

Na wsi przecież dużo się dzieje i jest wiele tematów do plotek.

damian

Plotki?! Jak ja to luuubie Very Happy A słyszeliście państwo, że pani Stasiowa podobno prace znalazła? Będzie hutniczką na 3 etaty! Ehh... 5.8PLN za miesiąc... Takim to się powodzi...

bolognese

Nestety taka jest prawda.
Fakty wskazują na Muzikjohna. Nie tweirdzę, że ktos nie chce go wrobić. Ale nie mam innych śladów:/.
Tak więc mój głos wędruje na Muzicjohna. W końcu jego kłótnia z Rhukim mogłabyc planowa!
Potem pozbył się średnio wygodnego świadka.

Muzicjohn
Mistrz Snookera Wink

bolognese napisał:
Nestety taka jest prawda.
Fakty wskazują na Muzikjohna. Nie tweirdzę, że ktos nie chce go wrobić. Ale nie mam innych śladów:/.
Tak więc mój głos wędruje na Muzicjohna. W końcu jego kłótnia z Rhukim mogłabyc planowa!
Potem pozbył się średnio wygodnego świadka.

OOoooOO! Teraz to juz jestem w 90% pewien, ze jestes mafiozem Very Happy. Nie no, ale w sumie to jakby mnie ktos oskarzal pewnie tez bym sie odgrywal glosem na niego. Nie mam do Ciebie zalu, panie mafiozo Wink.

Shta$

co do MJ to jestem bardziej niz pewny ze jest niwenny Smile nie on nie czlowiek z taka inteligencja. Przeciez on nie zabilby videla Smile tego ktory go oskarazal
Ja dzis glosuje na Bolognese, nie placi mi wac panek rachunkow za pepsi Smile

damian

Shta$ napisał:
co do MJ to jestem bardziej niz pewny ze jest niwenny Smile nie on nie czlowiek z taka inteligencja. Przeciez on nie zabilby videla Smile tego ktory go oskarazal
Ja dzis glosuje na Bolognese, nie placi mi wac panek rachunkow za pepsi Smile

Właśnie. Jest inteligentny i może wiedział, że tak zareagujemy na śmierć Videl'a. Nie wiem na kogo zagłosuję - MJ czy na bolognese... Obydwóch podejrzewam... Ale jeśli dzisiaj zginie np. Muzicjohn to jutro padnie zagłosuje na bolognese i odwrotnie...

Shta$

PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 17:48 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
ale takim tokiem mysleia mozemy wpasc w korkociag Very Happy bo zawsze bedzie druga strona medalu. To byloby nawet sprytne, popelnic totalna glupote zeby potem wszscy mysleli ze jestesmy niewinni bo to nielogiczne by bylo, ale nie dzis jednak moj glos na bolognese poszedl, sry jak jestes niewinny

Pepsy

PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 17:50 Temat postu: Odpowiedz z cytatem
Pepsaj mial twardy orzech do zgryznienia. Mial wiele podejrzen... Muzicjohn?
- Hmm... zbyt banalne - pomyslal - chyba ze az tak banalne ze staje sie niebanalne przez co... - i zapomnial co mial na mysli na poczatku zdania Razz
A moze Sloma jest 'nowym' mafijnym? Moze ze swoim wujkiem maja rodzinny biznesik? Wujek mogl go przyprowadzic do Parowy, dobrze go znal, wiedzial, ze nie odmowi, a poza tym milo robic takie interesy z rodzina.
Tak wiec zastanawial sie... Mial jeszcze jeden typ - Bolognese! Taaak... to moze byc on. Pepsaj jednak ciagle nie byl pewny na kogo glosowac... kiedy jednak uslyszal ze Bolognese nie placi za Pepsi decyzja stala sie jasna!

xyz

mój głos poleci na - Muzicjohna. Musimy kogoś sprawdzić, inaczej głosy sie rozejdą i moze być rmis i bedziemy o jedno głosowanie do tyłu Confused

Muzicjohn

xyz napisał:
mój głos poleci na - Muzicjohna. Musimy kogoś sprawdzić, inaczej głosy sie rozejdą i moze być rmis i bedziemy o jedno głosowanie do tyłu Confused

Ehehe...fajnie sie to czyta, jesli sie mysli o tej grze jak o prawdziwym zyciu Wink. Zabijemy go, jak byl niewinny to trudno, trzeba bylo kogos sprawdzic Very Happy. Ja Wam mowie, ze to bolognese. Ale dobra, jak dzisiaj zgine to przynajmniej nie bede sie musial z Pepsajem na zmiane logowac Wink.

PS
No i moze wygraja moi koledzy po fachu, z poprzedniej edycji Wink.

Papkin Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 6:15 pm    Temat postu:
Po olbrzymiej metropolii, Czesławowo City, mknął na czarnym motocyklu, z nielicznymi tylko śladami czerwieni (akwarele nei zakryły jeszcze wszystkiego) Papkin. Odziany w rękawicie prawdy "Jan Niezbędnik", czarną kurtkę z latexu, którą przypadkiem wziął od swojej dziewczyny (która zapewne łazi teraz w jego płaszczu i udaje eksibicjonistkę. Z ust wystaje mu niedopałek papierosa, z głowy ślęczy metalowa płytka. Z kole i jedno z oczu jest zakryte czarnąopaską. Z drugiego bije pokaźny zez. Za nim zaś, ciągnie się jego giermek, Anankin chodziarz po niebie, na którego tłumaczenie zabrakło wtej historyjce funduszy. Papkinowi wisi też czarna bródka (a właściwie gęste włosy z pokaźnej brodawki) Mówi on z Niemieckim akcentem, wtrącając często takie słowa jak k*** czy ja pi******. Ot, typowy Polaczek
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

amadik Odpowiedz z cytatem
  · Dołączył: 20 Lis 2004 · Posty: 795 · Skąd: Z miasta perwersji i rozputsy.
PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 6:22 pm    Temat postu:
Amadik sprowadził się do Czesławowa przed 5 laty i bardzo szybko zdobył sobie popularność w okolicy otwierając dom publiczny w swojej piwnicy. Na brak klientów nigdy nie narzekał i przez jakieś 3 lata w jego życiu nie działo się nic specjalnego oprócz sprowadzania nowych "dziewuszek" z Rosji. Może nie miał z tego zbytnio wielkich zysków, ale wystarczało zawsze na zaspokojenie swoich potrzeb.
Rzadko bywał w kościele. Raczej nie wierzył w boga odkąd stracił resztę rodziny w wypadku. Do dzisiaj powracały do niego obrazy..obrazy, w których widział swoją żonę i syna, którzy musieli tak tragicznie zginąć przez jego głupotę.Dlatego postanowił opuścić Smoleńsk w Rosji i tułał się po innych miastach przygranicznych ,do czasu kiedy Samoobrona wygrała wybory w Polsce i otworzyła granice dla każdego.Skorzystał z okazji i nie żałował. Trafił do Czesławowa i tam postanowił zamieszkać do czasu, gdy znajdzie lepsze zakwaterowanie w pobliskim Ludzixowie.
W ciągu ostatnich 2 lat wieś trochę się rozrosła, a on sam osiągnął magiczny wiek 33 wiosen i postanowił coś zmienić w swoim życiu. Pamiętał jak jeszcze niedawno zarabiał dodatkowe pieniądze na Eksporcie bimbru. Niestety policja wykryła jego "laboratorium", które ukrywał w stodole i prawie trafił do więzienia, ale wyratował go jeden z mieszkańców zarzekając o jego nienagannej postawie obywatelskiej i braku szkodliwości społecznej.
Chciałby powrócić do Rosji, albo chociaż wybrać się do Warszawy, ale to raczej nie było możlwie. Wiódł egzystencję człowieka spokojnego, ale zdecydowanego i z wielką chęcią zysku. Krążyły nawet plotki, że chciał odkupić za zaoszczędzone pieniądzę stronę www.rpgmaker.pwii.pl , ale dla jej właściciela suma, którą zaoferował była za mała i w rezultacie trafił tylko do wielkiej rady twierdzy.
Oto skrócony życiorys najbardziej otwartego na wszelkie oferty, w których płaci się gotówką mieszkańca Czesławowa.
Amadik bardzo często chodzi po wiosce w towarzystwie, którejś z panien ze swojego przybytku domowego. Wie, że Czesławowo nie jest bezpieczną wioską, dlatego musi nosić przy sobie Kałasznikowa i trochę pordzewiałych granatów, które zostały mu się z II wojny siatowej.

@papkin Czesławowo to nie metropolia tylko wioska Very Happy

Ostatnio zmieniony przez amadik dnia Wto Maj 17, 2005 6:32 pm, w całości zmieniany 1 raz

PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 6:28 pm    Temat postu:
Myśłisz, że Boss pokroju Don czesława zadowoli isę JEDNĄ wioską? :] Ja mieszkam w pobliskim Czesław City i czasami do Czesławowa przyjeżdżam robic zakupy, wraz zmojadziewczyną Monicą B. A także mojąteściową Renatą B. (Belucci i Beger... tak niewiele, a tak wiele...)
Ama, drogie masz te dziewuszki? Wiesz, Papkin jest człowiekiem zwanym "luźne portki" można tam do ciebie zajrzeć??

Adams_the_Red Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 6:45 pm    Temat postu:
Adams z westchnięciem zniechęcenia otworzył po raz kolejny swój bar przesadnie duzym pękiem kluczy. To miejsce było jego przekleństwem - bo nienawidził alkoholu i nie przepadał za ludźmi pod jego wpływem. I jednocześnie błogosławieństwem - bo jakoś przynosiło całkiem niezły zysk. Powoli otworzył lekko szkrzypiące drzwi, wchodząc na zaplecze. Przygotował lokal dla gości, zapalił swiatła i otworzył drzwi głowne. znudzony siedział za ladą, od niechcenia pocierając ją szarawą szmatą, obserwując wnętrze baru i czekajac na gości...

[Adams jest raczej wysokim człowiekiem, z czarnymy włosami i kilkudniowym zarostem. Obserwuje ludzi zielonymi oczyma, czasami zz okularów przeciwsłonecznych. Nosi czarną skórzana kamizelkę, naciagniętą na szkarłatny t-shirt. Oprócz tego czarne jeansy z dość dużą srebrną klamrą. Na prawym ramieniu ma tatuaż przedstawiającym rumaka w galopie, na lewym nadgarstku srebrny łańcuszek]

Rm2k rządzi, Rm2k żyje!

A proud member of the Rebel Alliance at http://www.swsimulation.com

[> Avatar made by Craz :* <]
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

amadik Odpowiedz z cytatem
  · Dołączył: 20 Lis 2004 · Posty: 795 · Skąd: Z miasta perwersji i rozputsy.
PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 7:07 pm    Temat postu:
Herr Papkin....każdy ma wstęp do mojego domu, jeżeli tylko odpowiednio opłaci wizytę. Ale nie będę się reklamować, o jeszcze się dowiecie kim jestem Razz .
Jest tylko 1 warunek: Godziny otwarcia: 20-7 rano. Tylko wtedy można wchodzić do mojego burdelu:)
( Papkin... czemu napisałeś ama zamiasta amadik?? Twisted Evil )

* Idzie do baru prowadzonego przez Atr*
Witam!! Jeżeli możesz to podaj coś z małą ilością alkoholu, abym nie był jednym z ludzi pod jego wpływem. Pozatym co słychać w mieście, jakieś nowiny??* siada przy barze* . Opowiadaj z chęcią posłucham.

PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 7:25 pm    Temat postu:
Adams wykonał gest bedacy czymś pomiedzy usmiechem a westchnieciem i podał naprędce przygotowanego drinka. Oparł sie łokciami na ladzie.
- Ano, co tu mówić... w mieście mafia, jakis tajniacy, samosądy i tam lucyfer wie co jeszcze... nudno jest i tyle, mogłoby zacząć cos sie dziać -

Rm2k rządzi, Rm2k żyje!

Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG

PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 7:28 pm    Temat postu:
Też idę do baru.
-Hej barman, hej Amadik. Jak tam u was leci- wydłubuję sobie zapalniczkęspomiedzy zębów i zapalam cygaro- Nie bój nic, ama to skrót- dodajęjeszcze.- Ciekawe, kim jest ten secret detektyw- zapytujęjeszcze.

PostWysłany: Wto Maj 17, 2005 7:35 pm    Temat postu:
Adams zatacza oczyma nad szklanką soku jabłkowego, którego popija
- Może ja, może ty... kto tam wie... dla mnie liczy sie tylko by biznes się kręcił a złotówki płynęły do kasy - tu podaje amadikowi rachunek - róbta co chceta... i jeszcze jedno - wskazuje na rysunek z przekreślonym papierosem wiszący nad barem

Rm2k rządzi, Rm2k żyje!

Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gra: Forumowa Mafia To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Strona 1 z 13  Idź do strony 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Następny 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
 Choose Display Order  
User Permissions