FAQHelp   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   OAZA rut.pl 
Obecny czas to Sro Lip 17, 2019 1:46 pm  ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 RejestracjaRejestracja niedostępna 

Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gra: Forumowa Mafia To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Mafia forumowa - edycja pierwsza  Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Ludzix Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Maruder  · Dołączył: 01 Paź 2004 · Posty: 2337 · Skąd: at my house. on the roof. culculating whether its going to rain. drinking ginger beer.
PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 6:15 pm    Temat postu: >_<
Tak to jest, jak się ujawnia, kto na kogo głosował Confused - a propos, pora głosowania, a Czesio jest niedostępny. I dziwi się, że głosy nie dochodzą... Mad

Ludzix wchodzi do domu uciech. - Witam! Dziękuję, we wtorki nie uprawiam. Co? Drinków nie pijam, chyba ze służbowo. - uśmiecha się. - Chcę tylko sprawdzić, czy spełnia to wszystkie normy... - znowu się uśmiecha. Uśmiechliwy jakiś. Wink - pokażcie mi ceny. Jakieś wynagrodzenia chyba dostajecie? - Dziewczyny unikają tego tematu. Wygląda na to, że coś tam dostają, ale pieprzą się dobrowolnie... amadik jest chyba ciut liberalny. I trzyma w ręku taki interes...

[edit] FoXer, skąd miał wiedzieć, kto był mafiosem? Pośmiertnie, gdy się dowiedział - chyba telepatycznie Confused - już nie mógł głosować na martwiaka. Z tego co zresztą widać na Czesiowych tabelkach, zginąłby pierwszy, gdyby głosy dochodziły... Oo

amadik Odpowiedz z cytatem
  · Dołączył: 20 Lis 2004 · Posty: 795 · Skąd: Z miasta perwersji i rozputsy.
PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 6:31 pm    Temat postu:
*Patrzy się na Ludzixa oglądającego dziewczyny* Ta...dziewczyny są zanidbane i nie soełniają wymogów Nato i uni europejskiej.
*Idzie do Baru* No cóż...skoro dzisiaj będziecie wszyscy na mnie głosować to ja tylko coś wyjaśnię.
Nie głosowałem na Mafiozów, ale próbowałem, bo mi się zdaje, że to ty nim Foxer jesteś. Gdyby ktoś mnie poparł w pierwszym głosowaniu ( a jakby wszyscy grali to by się to udało ) to być może już by ciebie tutaj nie było. Pozatym za dużo narzekasz na siebie..czyżbyś próbował siebie ocalić??
Ludzix..cóż może udawać takiego porządnego i dbającego o prawo człowieka. Może być Mafiozą, ale bardziej obstawiam go na mieszkańca, albo kataniego, ale cóż czasami wypada ocalić kogoś, żeby zagłosować na innego człowieka
Ludzix dobrze ciebie rozumiem?? JA zginałbym pierwszy??. Bo jakoś nic na Czesiowych tabelkach nie znalazłem. A co z tymi głosami to nie wiem. Mam nadzieję, że dzisiejsze dojdą i ktoś zginie razem ze mną.

No to cóż panowie..mam nadzieję, że Czesio wymyśli jakiś fajny sposób śmierci, bo wczoraj to się nie popisał Confused

P.s Na wszelki wypadek wyślijcie 2 raz głosy do Czesia...może nie dostał skoro nie chce napisać wyników.
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość

Czesio Odpowiedz z cytatem
Inwiziból kid  · Dołączył: 31 Gru 2004 · Posty: 381 · Skąd: Dębica
PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 7:11 pm    Temat postu:
czekam na głos ludzixa żeby potem sie nie strzępił.

Papkin Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 7:28 pm    Temat postu:
Hej- krzyczy na wszystkich do okoła!- Zapewne wkrótce wszystkich was (prócz mnie, bo ja to szczęśliwy zombie jestem Razz) wykończy mafia, albo wy sami. Myśleliście, co potem? Co w yna sesję rpg forumową, chocostrzegam, bylem na 2 forach z taką inicjatywą i wyszłą dupa :/ Czesio na gma! (a swojądrogą mogłaby być sesja sw... jestem zaraz po epizodzie 3, więc wybaczcie glupie pomysły).

PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 7:30 pm    Temat postu:
Ty zawsze gadasz jakbyś po czymś był Razz Razz
Według mnie to z lekka nie ma sensu . Sesję Rpg powinno sie prowadzić na czacie a nie na forum, gdzie każdy będzie odpisywał co pół godziny.

FoXer13 Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 8:18 pm    Temat postu:
Wchodzi do baru i idzie do magazynu.
-AAA!
Wybiega z niego z puszką w ręku...
-Kurde, no. Spójrzcie!
...

....
Myśleliście ze ktos sie da na to nabrać?
AtR pewnie przykleił logo LECHA do puszki "Mountain Dew" zeby sie lepiej sprzedawało...

www.ir.ir.pl <-włazic!
Dark grounds demo2 ~30%
Powrót do góry      Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG

PostWysłany: Sob Maj 21, 2005 11:54 pm    Temat postu:
No cóż*Zerka na zegarek.*To dziwne, ale dzisiaj mafia nikogo nie zabiła. Chyba Don Czesławo zrobił wyjątek..aaaa mam tego dosyć idę spać* udaje się do domu*

----------------------
Czesio czemu nie było wyników głosowania?? Nie doczekałeś się głosu od Ludzixa?? Razz Razz Razz

Papkin Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Nie Maj 22, 2005 8:02 am    Temat postu:
Uważaj, żeby układając się do snu nikt cię przypadkiem nie postrzelił...- drapie się po nosie. Nos spada. Podnosi go i przykleja.- Swoją drogą może se pójdę do domu uciech- drapie się po jajach... domyślcie się, co się dalej dzieje...

Ludzix Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Maruder  · Dołączył: 01 Paź 2004 · Posty: 2337 · Skąd: at my house. on the roof. culculating whether its going to rain. drinking ginger beer.
PostWysłany: Nie Maj 22, 2005 4:24 pm    Temat postu: Heh :)
[wybacz amadik, ale myślałem, że ty jesteś mafiosem Smile a że głos mogę zmienić - naturalnie Czesio jest stale niedostępny, a potem to nasza wina, że głosy nie dochodzą... n/c - zmienię Smile)

Ludzix wychodzi z domu w sobie tylko znanym kierunku. Przez dłuższy czas patrzy na zerwaną taśmę odgradzającą. Podchodzi do niego pracownik: Panie! Tak się nie da pracować! Przychodzimy zabić okna, a tu taśma zerwana i ci w barze, chuligany! Pan coś zrobi, bo tu drugi dom publiczny będzie!

PostWysłany: Nie Maj 22, 2005 4:31 pm    Temat postu:
Ja nic nie sugeruje Ludzix:]
Ja jestem tylko ciekawy kto jest w Mafii, więc czekam już od wczroaj na to jak Czesio napisze wyniki.
*Wstaje i udaje sie do baru* Jeżli dzisiaj nie doczekam sie wyników składam rezygnacje.*Po chwili chwyta butlę rumu z zaplecza baru, Upija 2 łyki i pada na podłogę bez ruchu* Kolejny*Szepcze Foxer po czym przynosi amadikowi soczek marchewkowy*
   Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Gra: Forumowa Mafia To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Strona 11 z 13  Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Następny 
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
 Choose Display Order  
User Permissions