FAQHelp   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   OAZA rut.pl 
Obecny czas to Nie Gru 16, 2018 6:40 pm  ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 
 RejestracjaRejestracja niedostępna 

Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Centrum pomocy - RM 2k, 2k3 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
 Access violation w module??   
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

pmkkoch Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 1:05 pm    Temat postu: Access violation w module??
Hej!
No to wytrząsnąłem właśnie z kompa moją starą gierkę Zamczysko Rpg Makera i miałem zamiar ją dokończyć. Dobra włączam, młucę potwory, i nagle przy JEDNYM potworku włącza mi sie takie cos:
Cytat:
Access violation w module "RPG_RT.exe' z adresem 004994EB and offset 00000348 of type Odczyt occured

Co to znaczy? Co zrobić aby walka znowu działała?

Ludzix Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Maruder  · Dołączył: 01 Paź 2004 · Posty: 2337 · Skąd: at my house. on the roof. culculating whether its going to rain. drinking ginger beer.
PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 1:40 pm    Temat postu:
Zmień RPG_RT.exe.

pmkkoch Odpowiedz z cytatem
PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 1:46 pm    Temat postu: xD
Aaa... o tym nie pomyślałem i thx Ludzix
PS - Słyszałem ż masz swoją wersję rmxp czy to prawda? Na jakiej stronie? masz ją w profilu?
EDIT: Extra thx! Smile

Ludzix Odpowiedz z cytatem
Kłótliwy Maruder  · Dołączył: 01 Paź 2004 · Posty: 2337 · Skąd: at my house. on the roof. culculating whether its going to rain. drinking ginger beer.
PostWysłany: Czw Cze 22, 2006 2:07 pm    Temat postu:
http://dhost.info/rpgxp/download/RPGMakerXP_changed.zip
   Forum OAZA rut.pl Strona Główna -> Centrum pomocy - RM 2k, 2k3 To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi

Strona 1 z 1   
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
 Choose Display Order  
User Permissions